Zamiatarki elektromagnetyczne do dróg i podłóg firmy Eriez to szybki, skuteczny i praktyczny sposób na usuwanie dużych powierzchni niebezpiecznych kawałków żelaza. Jednym szybkim ruchem zapobiegają kosztownym uszkodzeniom opon, skracają przestoje sprzętu i eliminują wiele zagrożeń bezpieczeństwa.

Elektromagnetyczne i trwałe magnetyczne zamiatarki do dróg i podłóg

Wysokoskuteczne pole magnetyczne Sweeper wychwytuje i utrzymuje gwoździe, drut, końcówki prętów spawalniczych, zszywki, śruby, wióry żelazne – wszystkie potencjalne zanieczyszczenia żelazne powodujące uszkodzenia. Autostrady, lotniska, parkingi, doki załadunkowe, ulice miejskie, parki i place zabaw są łatwo oczyszczone z niszczącego, niebezpiecznego żelaza.

Zamiatarki elektromagnetyczne do dróg i podłóg – Cechy charakterystyczne:

  • prosta obsługa

  • niezwykła wydajność

  • wybór spośród szerokiej gamy modeli i rozmiarów

Zamiatarki elektromagnetyczne przyczepka

Elektromagnetyczne zamiatarki drogowe

Mocne elektromagnetyczne zamiatarki drogowe to szybki, wydajny i praktyczny sposób na pozbycie się dużych powierzchni z niebezpiecznych kawałków żelaza. Nagromadzone zanieczyszczenia są rozładowywane przez proste wyłączenie magnesu.

Elektromagnetyczne zamiatarki drogowe Eriez Heavy Duty są dostępne w pięciu rozmiarach. Nadają się do zamiatania dróg z prędkością do 16 km/h z maksymalnym prześwitem 4-1/2 cala (115 mm). Większe prześwity są możliwe po zmniejszeniu prędkości.

Na górze zamiatarki można zamontować standardowy zestaw generatora prądu stałego z silnikiem benzynowym, aby zapewnić zasilanie magnesu. Zamiatarki te mogą być również wyposażone w specjalne cewki dostosowane do zasilania prądem stałym na miejscu. Zasilacze prądu stałego Erieza są wyposażone w specjalnie zaprojektowany przełącznik zmiany kierunku prądu, który zapewnia całkowite rozładowanie nagromadzonego żelaza. Przełącznik ten jest podobny do tych stosowanych w zastosowaniach z magnesami podnoszącymi, gdzie prąd jest chwilowo odwracany w celu wyeliminowania materiałów zwisających na skutek indukowanego magnetyzmu.