Pułapki magnetyczne do cieczy

Pułapki magnetyczne do cieczy zapewnia magnetyczną ochronę linii płynów i urządzeń przetwarzających. Zachowują czystość produktu, usuwając małe cząsteczki kamienia, rdzy i drobnego zanieczyszczenia żelazem.

Chroń swoje linie przepływu i produkty za pomocą najlepszych na świecie separatorów magnetycznych do przenoszenia cieczy. Zapobiegaj zużyciu ściernemu, zapobiegaj zakleszczaniu się pomp i zapewnij sobie produkt wolny od zanieczyszczenia żelazem. Uzyskaj ochronę przed zanieczyszczeniem żelazem, której wymaga twoja konkretna operacja – czy będzie to mały rurociąg 13 mm lub ogromny 30 – cala (762 mm) średnicy, dostarczymy ci obwód magnetyczny, aby zapewnić ochronę, która będzie Ci najlepiej służyć.

Pułapki magnetyczne do cieczy – cechy:

Wszystkie modele mają stały, silny obwód magnetyczny zaprojektowany w celu przyciągania i zatrzymywania zanieczyszczenia żelazem. Czyste, proste konstrukcje nie mają ruchomych części. Mocny, trwały element magnetyczny sprawdzi się w materiałach o temperaturze do 65 ° C, dostępne są specjalne modele dla temperatur do 454 ° C