Podajniki wibracyjne o dużej wytrzymałości

Podajniki wibracyjne o dużej wytrzymałości Brute Force zapewniają ekonomiczny sposób podawania lub przesiewania dużych ilości materiału sypkiego do zastosowań, w których wymagana jest ograniczona możliwość regulacji prędkości podawania.

Podajniki Brute Force są idealne do zastosowań, w których wymagana jest ograniczona możliwość regulacji prędkości posuwu. Dozowniki Brute Force są idealne do zastosowań, takich jak obróbka węgla lub kamienia, recykling i odzyskiwanie złomu. Podajniki Eriez Brute Force mogą być dostarczane z unikalnymi konstrukcjami tacek dla konkretnych zastosowań.

Podajniki wibracyjne o dużej wytrzymałości – Cechy charakterystyczne:

  • solidna, wytrzymała konstrukcja

  • podwójne silniki obrotowe dla stabilności

  • dostępne unikalne wzory podajników

  • cicha praca

  • łatwy dostęp do silników obrotowych

  • dostępne dla zastosowań w niebezpiecznych środowiskach

Ruch korytek podajnika realizowany jest za pomocą obciążników mimośrodowych zamontowanych na zsynchronizowanych, przeciwbieżnych silnikach, bliźniaczych. Silniki te przeciwdziałają sobie nawzajem, aby zminimalizować problemy z izolacją związane z pojedynczymi napędami centrycznymi. Prędkość posuwu można zmieniać poprzez regulację ciężarków. Napędy z podwójnymi silnikami pracują na standardowej mocy AC.

Pyłoszczelna i bryzgoszczelna konstrukcja sprawiają, że silniki te są bardziej odpowiednie do pracy w zapylonym, brudnym środowisku, jak również na zewnątrz w deszczu lub śniegu. Wytrzymała konstrukcja i łożyska o długiej żywotności zapewniają szczytowe, długotrwałe działanie.

Różne rozmiary i style mogą być zamawiane w celu dopasowania do konkretnych wymagań aplikacji. Opcje tacek obejmują sita, wykładziny, pokrywy i kraty.