Podajniki elektromagnetyczne do lekkich i średnich obciążeń z całkowicie zamkniętym, opatentowanym napędem magnetycznym, mogą podawać praktycznie każdy materiał sypki o wielkości od mikrona do dużych kawałków. Sterowanie półprzewodnikowe obsługuje podajniki z „zegarową” precyzją.

Unikalny magnetyczny układ napędowy Hi-Vi firmy Eriez stanowi proste, a jednocześnie wydajne rozwiązanie dla trudnych zastosowań związanych z podawaniem materiałów. Dostępne są niestandardowe projekty, które mogą obejmować wiele napędów, zamknięte tace lub ekrany. Dodatkowo dostępna jest szeroka gama standardowych i specjalnych tac.

Ponadto, otrzymujesz wszystkie funkcje, które przez lata uczyniły Eriez Feeders liderem pod względem jakości i niezawodności.

Eriez posiada standardowe modele do większości zastosowań związanych z podawanie materiałów. Jednostki specjalne, takie jak wielokrotne napędy, zamknięte tace lub sita mogą być zaprojektowane dla najlepszego rozwiązania dla Twojego zastosowania. Ponadto, dostępny jest szeroki wybór standardowych i specjalnych tacek.

Podajniki elektromagnetyczne do lekkich i średnich obciążeń – Model A

Ten ekonomiczny model, najmniejszy podajnik w linii, zapewnia precyzyjne podawanie najmniejszych ilości materiałów. Jest idealny do podawania regulowanej ilości materiału ziarnistego, a nawet małego kawałka materiału ze zbiornika do drugiego procesu, w małych operacjach pakowania lub w laboratorium.

Podajniki te kontrolują przepływ materiału od kilku funtów na minutę do 2 ton na godzinę.

Mały podajnik model A

Podajniki elektromagnetyczne do lekkich i średnich obciążeń – Model C

Większe niż podajniki Model A, te urządzenia wykorzystują ten sam opatentowany napęd, który zapewnia najlepszą liniowość w branży. Specjalna konstrukcja jest również dostępna dla instalacji klasy II, grupy F i G.

Podajniki elektromagnetyczne do lekkich i średnich obciążeń – Model HS

Podajniki Hi-Speed Eriez AC zostały zaprojektowane do wyjątkowo szybkiego podawania lekkich, nieporęcznych materiałów. Zapewniają większą ekonomiczność i wydajność przy podawaniu, napełnianiu itp. i są idealne do stosowania w połączeniu z wieloma wagami i maszynami pakującymi.

Podajniki te pracują z prędkościami do 75% większymi niż standardowe modele, jednak podążają za wieloma podstawowymi, sprawdzonymi rozwiązaniami mechanicznymi i konstrukcyjnymi innych Hi-Vi Feederów.

Podajniki elektromagnetyczne do lekkich i średnich obciążeń – Model HD

Podajniki wibracyjne „High Deflection” łączą zalety wyższego ugięcia 4,8 mm i niższej częstotliwości (30 cps) podajnika mechanicznego z bezproblemową obsługą podajnika elektromagnetycznego. Model HD został zaprojektowany do obsługi proszków i produktów liściastych, których normalnie nie można z powodzeniem podawać do podajnika elektromagnetycznego. W przypadku produktów o gęstości nasypowej mniejszej niż 16 gm / cm3 możliwe są prędkości posuwu do 24 m / min).