Przesiewacze wibracyjne do separacji cieczy i ciał stałych

Przesiewacze wibracyjne do separacji cieczy i ciał stałych

Przesiewacze wibracyjne do separacji cieczy i ciał stałych o wysokiej wydajności przeznaczone są do pracy na mokro i sucho.

Te łatwe w obsłudze urządzenia umożliwiają bezproblemowe i szybkie dostosowanie do określonych prędkości podawania, wymagań dotyczących produktu i separacji. Korzyści jest wiele, w tym długa żywotność przesiewacza i brak tłumienia pod obciążeniem. Dostępne są również przesiewacze rzędowe.

Przesiewacze wibracyjne Eriez zapewniają rozwiązania dla przemysłu w zakresie niezawodnej separacji materiałów w przystępnej cenie. Szeroka gama dostępnych modeli umożliwia dobór urządzeń do specyficznych i unikalnych wymagań aplikacji materiałowych. Te idealne maszyny są dostępne do przetwarzania zawiesin, ścieków, minerałów, substancji chemicznych i innych zastosowań suchych lub odwadniających.

Cechy i korzyści:

  • wytrzymała konstrukcja

  • długa żywotność

  • proste sterowanie

  • prosta instalacja

  • niskie zużycie energii

Eriez od ponad 40 lat oferuje wysokiej jakości, kreatywne rozwiązania w zakresie badań przesiewowych. Dostępne są zarówno konstrukcje elektromagnetyczne, jak i mechaniczne, aby zapewnić optymalne rozwiązanie. Dostępne są przesiewacze o szerokości od 6 ”do ponad 4 stóp do zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i podstawowym.

Przepływy materiałów w podajnikach przesiewających są łatwo regulowane. Każdy przesiewacz jest dostępny z opcjonalnym oddzielnym sterowaniem, które umożliwia zmianę natężenia drgań w celu uzyskania idealnego przesiewania.

Przesiewacze do odpylania, sortowania i skalowania mogą być zaprojektowane dla konkretnej aplikacji. Przesiewacze jednopokładowe lub wielopokładowe, zamknięte tace i zespół przesiewaczy bezdotykowych to kilka z dostępnych opcji. Tkany drut, perforowana płyta lub kraty to tylko niektóre z dostępnych mediów przesiewających.

Przesiewacze te, z całkowicie zamkniętym, opatentowanym napędem magnetycznym, mogą przesiewać praktycznie każdy materiał sypki, od wielkości mikrona do dużych kawałków. Proste sterowniki AC obsługują przesiewacze z „zegarkową” precyzją. Ponadto, otrzymujesz wszystkie funkcje, które przez lata uczyniły przesiewacze Eriez liderem pod względem jakości i niezawodności.

Eriez posiada standardowy i wytrzymały model do większości zastosowań przesiewaczy. Jednostki specjalne mogą być zamawiane z wieloma napędami dla większych pojemności. Ponadto, dostępny jest szeroki wybór standardowych i specjalnych tacek.