Separatory metali do długich prętów

Separatory metali do długich prętów

Separatory metali do długich prętów PokerSorty z napędem pasowym mają średnicę 18 cali i są dostępne w różnych rozmiarach od 36 do 96 cali szerokości. W większości przypadków PokerSort można doposażyć w istniejące instalacje do obróbki metali żelaznych.

Eriez PokerSort® wydobywa długie, kłopotliwe części, takie jak samochodowe resory piórowe, drążki kierownicze, elementy układu kierowniczego i osi oraz inne, zazwyczaj niesprawne, długie kształty bezpośrednio z rozdrobnionego przed magnesem bębna. Gdy pogrzebacz opuszcza rozdrabniacz, prowadnice wyrównujące na pochyłym przenośniku ustawiają obiekty pokera równolegle do przepływu. W momencie, gdy pogrzebacz dotrze do końca przenośnika, wystaje poza przenośnik i jest magnetycznie wciągany nad PokerSort, do zsypu lub przenośnika taśmowego i zbiera się w pojemniku.

Innowacyjny PokerSort pomaga złagodzić problemy spowodowane długimi kawałkami przypominającymi pręty, zwykle o długości ponad 24 cali, powszechnie określanymi jako pokery, które mogą uszkodzić sprzęt na dalszych etapach działalności w przemyśle samochodowym i innych złomach metali.

Wykorzystując specjalny bęben magnetyczny umieszczony na końcu taśmy wyładowczej rozdrabniacza, innowacyjny PokerSort firmy Eriez oddziela pokery od reszty rozdrobnionego materiału.